Międzyzakładowa
Organizacja
Związkowa




ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza






KOMISJE WYDZIAŁOWE / SPÓŁEK


PRZEWODNICZĄCY KOMISJI WYDZIAŁOWYCH / SPÓŁEK


KADENCJA 2018-2022 * KADENCJA 2014-2018 * INFORMACJE Z KOMISJI - 2013 * 2012 * 2011 * 2010 * 2009 * 2008 * 2007



Kadencja 2018-2022







Komisja Wydziałowa Tokarnia Walców

Jakub Słomczyński
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Roman Gawron
- Andrzej Lech
- Grzegorz Szymański
- Robert Winker
- Marcin Zawiliński

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Jerzy Goiński
- Andrzej Lech
- Jakub Słomczyński
- Grzegorz Szymański






Komisja Wydziałowa Biura Jakości i Rozwoju Produktu

Jadwiga Szewczyk
- Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Jacek Chaberko
- Jacek Czworowski
- Piotr Kiełb
- Damian Jędruch
- Teresa Krzemieniecka
- Robert Matuszewski

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Jarosław Czworowski
- Damian Jędruch
- Jadwiga Szewczyk






Komisja Wydziałowa Zakład Energetyczny PED

Piotr Makieła
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Władysława Bembenek
- Marek Leks, Marek Pawlicki
- Marek Pawlicki
- Dorota Warmuz

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Władysława Bembenek
- Marek Leks
- Piotr Makieła






Komisja Wydziałowa Biura Utrzymania Ruchu, Informatyki i GM.

Włodzimierz Rebeta
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Janusz Dudała
- Lech Majchrzak
- Robert Ufnalski
- Janusz Woźniak

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Janusz Dudała
- Lech Majchrzak
- Włodzimierz Rebeta
- Robert Ufnalski
- Janusz Woźniak






Komisja Wydziałowa Zakład Wielkie Piece

Roman Świątkowski
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Dariusz Chmiel
- Paweł Dylowski
- Andrzej Marzec
- Rafał Niemiec
- Grzegorz Sioła
- Michał Zawadzki

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Dariusz Chmiel
- Paweł Dylowski
- Andrzej Marzec
- Rafał Niemiec

- Grzegorz Sioła
- Dariusz Szypczyński
- Roman Świątkowski
- Michał Zawadzki






Komisja Wydziałowa Zakład Walcownia Duża

Mariusz Pietruszka
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Grzegorz Ciborowski
- Robert Czyżycki
- Tomasz Foltynowicz
- Mirosława Haniewicz
- Krzysztof Kozłowski
- Krzysztof Węgrzyniak

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Sławomir Białowąs
- Daniel Borkowski
- Grzegorz Ciborowski
- Robert Czyżycki

- Tomasz Foltynowicz
- Krzysztof Kozłowski
- Alina Lewandowska
- Mariusz Pietruszka

- Regina Solecka
- Krzysztof Węgrzyniak
- Beata Wieruchowska







Komisja Wydziałowa Zakład Walcownia Średnia

Janusz Maciążek
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Jacek Bąkowski
- Zbigniew Bigaj
- Mariusz Hutniczak
- Jacek Jankowiak
- Artur Pawlusiński

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Jacek Bąkowsk
- Zbigniew Bigaj
- Jan Duda
- Mariusz Hutniczak

- Janusz Maciążek
- Artur Pawlusiński
- Stanisław Szrek












Komisja Wydziałowa Zakład Stalownia

Robert Dębiec
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Józef Bobowski
- Zenon Koścień
- Roman Kuliński
- Waldemar Sikora
- Marcin Walczak
- Artur Woźniak

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Józef Bobowski
- Robert Dębiec
- Zenon Koścień
- Marian Kowalik

- Roman Kuliński
- Mirosław Nowak
- Waldemar Sikora
- Marcin Walczak

- Artur Woźniak
- Jacek Wypych








Komisja Wydziałowa Administracji

Teresa Zaręba
- Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Agnieszka Białas
- Leokadia Krymiec
- Barbara Kucharczyk

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Bożena Jadwiga Maciejczyk
- Ewa Olszańska
- Teresa Zaręba






Komisja Unimed Sp. z o. o. i Unidrux Sp. z o. o.

Karolina Konwińska - Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Małgorzata Rejowska
- Ilona Urantówka-Warmuz

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Karolina Konwińska
- Ilona Urantówka-Warmuz






Komisja Consensus Company Sp. z o. o. Sp. k.

Jan Duch
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Justyna Karpowicz
- Danuta Rajkowska
- Robert Rajkowski
- Walter Staszewski

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Jan Duch
- Robert Rajkowski
- Walter Staszewski






Komisja Przedsiębiorstwa Usług Wodociągowych HKW Sp. z o. o.

Adam Woszczyk
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Aneta Nowacka
- Mieczysław Tylko

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Adam Woszczyk






Komisja Maritex2 Sp. z o. o.

Marek Szendzielorz
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Józef Wysocki
- Tomasz Czapla
- Stanisław Kuśnierz
- Zbigniew Wilczek
- Ryszard Błaszczyk

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Marek Szendzielorz
- Józef Wysocki
- Zbigniew Wilczek
-
Stanisław Kuśnierz






Komisja PUK Kolprem Sp. z o. o.

Piotr Opler
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Andrzej Gościńczyk
- Zbigniew Olewiński
- Marek Przewoźny
- Aneta Sykta
- Artur Zawiązalec
- Krzysztof Ziomek

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Andrzej Cembrzyński
- Arkadiusz Dulik
- Andrzej Gościńczyk

- Krzysztof Janus
- Zbigniew Olewiński
- Piotr Opler






Komisja ZE ZEN Sp. z o. o.

Jarosław Maj
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Zbigniew Dratwiński
- Krystian Pawełczyk

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Jarosław Maj







Komisja Wipro Poland Sp. z o. o.

Monika Pasierbek-Oljasz
- Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Aleksandra Jachymczyk
- Diana Jurusik

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Monika Pasierbek-Oljasz







Komisja Alkat Sp. z o. o.

Mariusz Wolny
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Rafał Koszowski
- Tomasz Tabor

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Mariusz Wolny







Komisja ArcelorMittal Service Group Sp. z o. o.

Zdzisław Sobieraj
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Dariusz Chabior
- Sławomir Kochanowski
- Monika Łuba
- Jacek Śpiewak

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Dariusz Chabior

- Karol Jabłoński
- Sławomir Kochanowski
- Monika Łuba
- Zdzisław Sobieraj
- Jacek Śpiewak






Komisja ArcelorMittal Business Centre of Excellence Group Sp. z o.o.

Elżbieta Jędrusik
- Przewodnicząca

Skład Komisji:
- Ewa Folwarczny
- Urszula Gorczyczyńska

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Elżbieta Jędrusik







Komisja ArcelorMittal Distribution Solution Poland Sp. z o. o.

Mirosław Grzych
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Marcin Doskocz
- Jacek Walencik

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Mirosław Grzych







Komisja Partner Serwis Sp. z o. o.

Józef Wróbel
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Grzegorz Służałek
- Halejak Ryszard
- Andrzej Kołek






Komisja POM Sp. z o. o. w Suwałkach

Stanisław Kurzynowski
- Przewodniczący

Skład Komisji:
- Stanisław Krajewski
- Szymon Podolewski

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Stanisław Kurzynowski

- Szymon Podolewski






Komisja Emerytów i Rencistów

Andrzej Chrzanowski - Przewodniczący

Skład Komisji:
- Jan Czerw
- Zenon Gradzik
- Stanisław Leśniewski

- Zbysław Lewiński
- Alojzy Lorek
- Ireneusz Płocha

- Zdzisław Waleński
- Bolesław Wileczek


Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:
- Andrzej Chrzanowski
- Jan Czajkowski
- Jan Czerw
- Zenon Gradzik

- Andrzej Jonkisz
- Zbysław Lewiński
- Alojzy Lorek
- Adam Oczkowski

- Ireneusz Płocha
- Zofia Płocha



Delegatami Regionalnej Sekcji Emerytów i Rencistów zostali:
- Andrzej Chrzanowski
- Zbysław Lewiński

- Ireneusz Płocha
- Bogusław Wileczek







Kadencja 2014 - 2018


Komisja "S" Biuro Utrzymania Ruchu i Informatyki




Włodzimierz Rebeta

został Przewodniczącym Komisji "S" w Biurze Utrzymania Ruchu i Informatyki. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 21. lutego br.

Skład Komisji "S"

- Lubera Jacek - Członek KW
- Majchrzak Lech - Członek KW
- Woźniak Janusz - Członek KW
- Smagowski Jan - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Lubera Jacek,
- Majchrzak Lech,
- Rebeta Włodzimierz,
- Woźniak Janusz.

Komisja Wydziałowa"S" Biuro Jakości i Rozwoju Produktu




Marian Owczarek

został Przewodniczącym Komisji "S" w Biurze Jakości i Rozwoju Produktu. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 21. lutego br.

Skład Komisji "S"

- Czworowski Jarosław - Członek KW
- Jędruch Damian - Członek KW
- Krzemieniecka Teresa - Członek KW
- Pakulski Stanisław - Członek KW
- Stępień Barbara - Członek KW
- Szewczyk Jadwiga - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Jędruch Damian,
- Owczarek Marian,
- Stępień Barbara,
- Szewczyk Jadwiga.

Komisja "S" AM Service Group Sp. z o.o.




Zdzisław Sobieraj

został Przewodniczącym Komisji "S" w AM Service Group Sp. z o.o.. Wybory odbyły się 25. marca 2015r.

Skład Komisji "S" AM Service Group Sp. z o.o.:

- Jabłoński Karol - Członek KW
- Kochanowski Sławomir - Członek KW
- Siembida Marian - Członek KW
- Wiśniewska Elżbieta - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Brzózka Eugeniusz,
- Jabłoński Karol,
- Kochanowski Sławomir,
- Siembida Marian,
- Sobieraj Zdzisław,
- Wiśniewska Ewa.

Komisja "S" Administracja




Teresa Grębosz

została Przewodniczącą Komisji "S" w Administracji. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 19. lutego br.

Skład Komisji "S" Administracji:

- Dudała Janusz - Członek KW
- Mularczyk Joanna - Członek KW
- Plutecki Ryszard - Członek KW
- Zaręba Teresa - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Dudała Janusz
- Grębosz Teresa
- Mazur Mariusz

Komisja "S" AM Shared Service Centre Europe Sp. z o.o.




Zygmunt Motyl

został Przewodniczącym Komisji "S" w ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o.o.. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 19. lutego br.

Skład Komisji "S" AM Shared Service Centre Europe Sp. z o.o.:

- Gorczyczyńska Urszula - Członek KW
- Majcherczyk Małgorzata- Członek KW
- Narejowski Waldemar - Członek KW
- Pasika Barbara - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Motyl Zygmunt
- Pasieka Barbara

Komisja "S" Zakład Stalownia




Robert Dębiec

został Przewodniczącym Komisji "S" w Zakładzie Stalownia. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 14. lutego br.

Skład Komisji "S" Zakład Stalownia:

- Bobowski Józef - Członek KW
- Kuliński Roman - Członek KW
- Nowak Mirosław - Członek KW
- Piliński Kazimierz - Członek KW
- Walczak Marcin - Członek KW
- Woźniak Artur - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Bobowski Józef
- Dębiec Robert
- Flak Waldemar
- Koścień Zenon
- Kuliński Roman
- Nowak Mirosław
- Piliński Kazimierz
- Pluta Mariusz
- Sikora Waldemar
- Woźniak Artur
- Wszołek Jerzy

Komisja "S" Alkat Sp. z o.o.




Mariusz Wolny

został Przewodniczącym Komisji "S" w Alkat Sp. z o.o.. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 13. lutego br.

Skład Komisji "S" Alkat Sp. z o.o.:

- Leśniewski Stanisław - Członek KW
- Tabor Tomasz - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Wolny Mariusz

Komisja "S" Zakład Walcownia Średnia




Janusz Maciążek

został wybrany na Przewodniczącego NSZZ "Solidarność" Komisji DWS. Wybory uzupełniające odbyły się 8 marca br.

Skład Komisji "S" Zakład Walcownia Średnia:

- Bąkowski Jacek - Członek KW
- Bigaj Zbysław - Członek KW
- Duda Jan - Członek KW
- Hutniczak Mariusz - Członek KW
- Matusiak Wojciech - Członek KW
- Szrek Stanisław - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Duda Jan
- Hutniczak Mariusz
- Maciążek Janusz
- Matusiak Wojciech
- Skalski Stanisław
- Solecka Regina
- Szrek Stanisław

Komisja "S" PUK Kolprem Sp. z o.o.




Piotr Opler

został Przewodniczącym Komisji "S" w PUK Kolprem Sp. z o.o. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 11. lutego br.

Skład Komisji "S" PUK Kolprem Sp. z o. o.

- Gościńczyk Andrzej - Członek KW
- Tomasik Justyna - Członek KW
- Przewoźny Marek - Członek KW
- Sykta Aneta - Członek KW
- Zawiązalec Artur - Członek KW
- Ziomek Krzysztof - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Cembrzyński Andrzej
- Gościńczyk Andrzej
- Olewiński Zbigniew
- Opler Piotr
- Ziomek Krzysztof

Komisja "S" Zakład Wielkie Piece




Roman Świątkowski

został Przewodniczącym Komisji "S" w Zakładzie Wielkie Piece Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 10. lutego br.

Skład Komisji "S" Zakład Wielkie Piece:

- Chmiel Dariusz - Członek KW
- Czerw Jan - Członek KW
- Czerwiec Zbigniew - Członek KW
- Marzec Andrzej - Członek KW
- Piątek Janusz - Członek KW
- Sioła Grzegorz - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Chmiel Dariusz
- Czerw Jan
- Czerwiec Zbigniew
- Marzec Andrzej
- Piątek Janusz
- Szypczyński Dariusz
- Świątkowski Roman

Komisja "S" Biuro Podróży Partner Sp. z o.o.




Ewa Olszańska

została Przewodniczącą Komisji "S" w Biurze Podróży Partner Sp. z o. o.. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 7. lutego br.

Skład Komisji "S" Biuro Podróży Partner Sp. z o. o.:

- Kabala Teresa - Członek KW
- Osińska Zdzisława - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Olszańska Ewa

Komisja "S" Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o.




Stanisław Marek

został Przewodniczącym Komisji "S" w Przedsiębiorstwie Usług Wodociągowych HKW Sp. z o. o.. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 6. lutego br.

Skład Komisji "S" HKW Sp. z o. o.:

- Staroń Dariusz - Członek KW
- Woszczyk Adam - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Stanisław Marek

Komisja "S" Zakład Energetyczny




Piotr Makieła

został Przewodniczącym Komisji "S" w Zakładzie Energetycznym. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 5. lutego br.

Skład Komisji "S" ZEN:

- Czyżewski Włodzimierz- Członek KW
- Leks Marek - Członek KW
- Pawlicki Marek - Członek KW
- Seweryn Wojciech - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Leks Marek
- Makieła Piotr
- Pawlicki Marek

Komisja "S" Zakład Energetyczny ZEN Sp. z o.o.




Jarosław Maj

został Przewodniczącym Komisji "S" w Zakładzie Energetycznym ZEN Sp. z o. o. na kadencję 2014-2018 dnia 27 kwietnia 2015r.

Skład Komisji "S" ZE ZEN Sp. z o. o.::

- Białas Grzegorz - Członek KW
- Dratwiński Zbigniew - Członek KW
- Kozioł Zbigniew - Członek KW
- Warmuz Andrzej - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Białas Grzegorz
- Maj Jarosław

Komisja "S" PPUH Consensus Sp. z o.o.




Elżbieta Akseńczyk

została Przewodniczącą Komisji "S" w PPUH Consensus Sp. z o.o.. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 31 stycznia br.

Skład Komisji "S" PPUH Consensus Sp. z o.o.:

- Duch Jan - Członek KW
- Rajkowska Danuta - Członek KW
- Rajkowski Robert - Członek KW
- Szczypka Jadwiga - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Akseńczyk Elżbieta
- Duch Jan
- Rajkowska Danuta

Komisja Unimed Sp. z o.o.




Karolina Konwińska

została Przewodniczącą Komisji "S" w Unimed Sp. z o. o.. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 30 stycznia br.

Skład Komisji "S" Unimed Sp. z o. o.:

- Rejowska Małgorzata - Członek KW
- Urantówka-Warmuz Ilona - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Konwińska Karolina

Komisja Wipro Poland Sp. z o.o.




Monika Pasierbek-Oljasz

została Przewodniczącą Komisji "S" w Spółce Wipro Poland. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 28 stycznia br.

Skład Komisji "S" Wipro Poland Sp. z o. o.

- Elżbieta Jędrusik - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Pasierbek-Oljasz Monika

Komisja Emerytów i Rencistów




Andrzej Chrzanowski

został Przewodniczącym Komisji "S" Emerytów i Rencistów. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 28 stycznia br.

Skład Komisji "S" Emerytów i Rencistów:

- Lewiński Zbysław - Członek KW
- Letniowski Zbigniew - Członek KW
- Rebeta Jadwiga - Członek KW
- Woźniak Joanna - Członek KW
- Waleński Zdzisław - Członek KW
- Wileczek Bolesław - Członek KW
- Zakrzewski Zdzisław - Członek KW
- Żak Bogusław - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Chrzanowski Andrzej
- Jonkisz Andrzej
- Lorek Alojzy
- Lewiński Zbysław
- Oczkowski Adam
- Parafiniuk Jerzy
- Płocha Zofia
- Waleński Zdzisław
- Wileczek Bolesław
- Żak Bogusław

Regionalna Sekcja Emerytów i Rencistów:

- Chrzanowski Andrzej
- Lewiński Zbysław
- Rozwał Jerzy
- Zakrzewski Zdzisław

Komisja Tokarnia Walców i SWG




Jakub Słomczyński

został Przewodniczącym Komisji "S" Tokarni Walców i SWG. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 27 stycznia br.

Skład Komisji "S" Tokarni Walców i SWG:

- Ciekała Zbigniew - Członek KW
- Gawron Roman - Członek KW
- Laskowski Radosław - Członek KW
- Lech Andrzej - Członek KW
- Szymański Grzegorz - Członek KW
- Winkler Robert - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Goiński Jerzy
- Lech Andrzej
- Słomczyński Jakub
- Szymański Grzegorz
- Wójcik Ryszard

Komisja PU Maritex




Marek Szendzielorz

został wybrany Przewodniczącym Komisji "S" PU Maritex. Wybory odbyły się w czwartek, 5 lutego 2015 r. .

Skład Komisji "S" PU Maritex Sp. z o. o.:

- Szendzielorz Marek - Przewodniczący
- Błaszczyk Ryszard - Członek KW
- Gołębiowski Jarosław - Członek KW
- Szendzielorz Marek - Członek KW
- Wilczek Zbigniew - Członek KW
- Wysocki Józef - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Szendzielorz Marek
- Błaszczyk Ryszard
- Gołębiowski Jarosław
- Szendzielorz Marek
- Wilczek Zbigniew
- Wysocki Józef

Komisja Zakład Walcownia Duża




Krzysztof Węgrzyniak

został ponownie wybrany Przewodniczącym Komisji "S" działającej na Zakładzie Walcownia Duża. Wybory na kadencję 2014-2018 odbyły się 15 stycznia br...

Skład Komisji "S" Zakład Walcownia Duża:

- Węgrzyniak Krzysztof - Przewodniczący
- Białowąs Sławomir - Członek KW
- Foltynowicz Tomasz - Członek KW
- Haniewicz Mirosława - Członek KW
- Kostro Ignacy - Członek KW
- Nikonowicz Marcin - Członek KW
- Pietruszka Mariusz - Członek KW

Delegaci na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów:

- Białowąs Sławomir
- Cieślik Piotr
- Foltynowicz Tomasz
- Gawlik Janusz
- Haniewicz Mirosława
- Nikonowicz Marcin
- Pietruszka Mariusz
- Węgrzyniak Krzysztof

Komisja Spółka ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.




Mirosław Grzych

został Przewodniczącym Komisji NSZZ "Solidarność" w ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o. o. Wybory uzupełniające odbyły się 19 lutego 2016r.

Skład Komisji "S" AMDS:

- Mirosław Grzych - Przewodniczący
- Bartłomiej Kubala - Członek KW
- Michał Borkowski - Członek KW

Delegatem na Międzyzakładowe Zebranie Delegatów został:

- Mirosław Grzych






Na tych stronach mogą być użyte skrypty zapisujące niektóre dane w postaci plików cookies (reklamy, sondy, statystyki itp). Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na umieszczanie tych plików w Twoim komputerze. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies się zapisywały, wystarczy zablokować je w Twojej przeglądarce internetowej.

(C) 2007-2018 - Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza
- wszystkie prawa zastrzeżone - redakcja
e-mail -